+43 (1) 346 999 90 09
  • Facebook
  • YouTube
  • Telegram

  1. برای آغاز فعالیت به عنوان ارائه دهندۀ سیگنال لازم است در سایت mql5.com حساب داشته باشید. در صورتی که هنوز حسابی ندارید می بایست ثبت نام شوید.
  2. برای این کار لازم است پروفایل شخصی خویش را در سایت mql5.com باز کنید و تمام اطلاعات مورد نیاز در فرم ثبت نام واقع در تب "فروشنده" را تکمیل کنید.
  3. درخواست ثبت نام به عنوان فروشنده مورد بررسی مدیر سایت قرار می گیرد و پس از قبولی درخواست توسط مدیر سایت، معامله گر پیام SMS مبنی بر پذیرش وی به عنوان فروشنده در سایت MQL5.com و همچنین پیام شخصی در سایت MQL5.com حاوی متن: "پروفایل فروشنده: درخواست فروشندگی شما تأیید شده است" در یافت می نماید.
  4. وارد قسمت "سیگنالها" در سایت شوید و بر روی لینک "ایجاد سیگنال خود" کلیک نماید.
  5. در صفحۀ باز شده فرم مربوطه را تکمیل و مشخصات اصلی سیگنال جدید را اشاره نمایید. این مشخصات شامل هستند: نام، نام کارگزاری، مبلغ خق العمل، لاگین و پسورد سرمایه گذار برای حساب مورد نظر. تمام اطلاعات می بایست با حروف لاتینی وارد گردد.
Important notice
By clicking "Continue" you will be redirected to the website operated by FIBO Group Holdings Limited, a company registered in Cyprus and regulated by CySEC. Click "Cancel" to remain on this page.